0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Yeni Malatyaspor Fenerbahçe iddaa tahmini 8 Nisan

  Türkiye Spor Toto Süper Lig 33. hafta karşılaşmasında Yeni Malatya’yo evinde Fenerbahçe’yi alıyor. Saat 19:00’da başlayacak olan karşılaşma Yeni Malatya Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşma Halis Özkahya tarafından yönetilecek. Yeni Malatya Fenerbahçe tahmini ve Yeni Malatya Fenerbahçe maçı tahmini yazımızda.
  Yeni Malatyaspor Fenerbahçe iddaa tahmini 8 Nisan

  Yeni Malatyaspor Fenerbahçe iddaa tahmini

  Türkiye Spor Toto Süper Lig 33. hafta karşılaşmasında Yeni Malatya’yo evinde Fenerbahçe’yi alıyor. Saat 19:00’da başlayacak olan karşılaşma Yeni Malatya Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşma Halis Özkahya tarafından yönetilecek. Yeni Malatyaspor Fenerbahçe tahmini ve Yeni Malatyaspor Fenerbahçe maçı tahmini yazımızda.

  Fenerbahçe uzun bir aradan sonra ligde ikinci sıraya yükseldi. Emre Belezoğlu yönetiminde çıktığı ilk karşılaşmada aldığı galibiyet ile ikinci sıraya yükselen Fenerbahçe, çok önemli bir deplasmana gidiyor. Yeni Malatya ise düşme potasında yer alıyor. Düşme potasından kurtulmak için puan veya puanlara ihtiyacı var.

  Yeni Malatya Fenerbahçe maçı tahmini: Fenerbahçe galibiyeti veya 2,5 üst seçenekleri değerlendirilebilir. Ekstra tahmin olarak penaltı seçeneğide düşünülebilir.

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
  Site İçi Yorumlar