0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Günün Bankosu 16 Şubat 2021 Salı

  Günün Bankosu 16 Şubat 2021 Salı'da Leipzig Liverpool iddia tahmini var.
  Günün Bankosu 16 Şubat 2021 Salı

  Günün Bankosu 16 Şubat 2021 Salı’da Leipzig Liverpool iddia tahmini var.

  Şampiyonlar Ligi son 16 turu karşılaşmasında Leipzig kendi sahasında Liverpool ağırlıyor. Saat 23:00’da başlayacak olan karşılaşma Puskas arena Stadı’nda oynanacak . Leipzig Liverpool iddaa tahmini ve Leipzig Liverpool maçı tahmini yazımızda.

  RB Leipzig Liverpool mücadelesi Almanya’nın İngiltere’den gelen Yolcuları uyguladığı yasak nedeniyle Macaristan’ın başkenti Budapeşte‘de oynanacak. RB Leipzig Başakşehir’in de bulunduğu gruptan 12 puan toplamış ve ikinci olarak grubu tamamlamış delikte de Bayern’i takip ediyorlar oynadıkları son dört resmi maçta sadece bir gol yediler ve hiç kaybetmediler savunma anlamında gerçekten çok iyi mücadele ediyorlar. Liverpool’da ise sakatlıklar baş ağrıtmaya devam ediyor özellikle savunmanın göbeğinde büyük sıkıntı yaşıyorlar.Son oynadıkları ile Leciester City maçında savunmanın göbeğinde Ozan’ın yanında orta saha Henderson oynamıştı. Liverpool bu sene istediği performansı bir türlü gösteremiyor özellikle ligde diğer takımların çok gerisinde kaldı.

  Leipzig Liverpool maçı tahmini: Liverpool için işler bir türlü düzelmiyor. İstenilen sonuçlar alınamıyor. Ligde çok kötü performans gösteren Liverpool Şampiyonlar Liginde toparlanma peşinde. Taraf bahsinden uzak durulması gereken karşılaşmalardan birisi. Karşılıklı gol en doğru tercih olacaktır.

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
  Site İçi Yorumlar