0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    10.05 23:00 Sporting San Jose
    • 1-2
    • Alajuelense
    • 1-0
    10.05 23:00 Asswehly
    • 1-0
    • Al Shat
    • 0-0
    10.05 23:00 Mahalla Tripoli
    • 2-2
    • Al-Athad
    • -
    10.05 23:00 Olympic Azzaweya
    • 0-1
    • Al Ittihad
    • -
    10.05 23:00 Atlas K
    • 3-1
    • Pachuca K
    • 1-0
    11.05 19:00 Balingen
    • 0-4
    • Ulm
    • 0-1
    11.05 02:10 Gimnasia Mendoza
    • 0-1
    • Nueva Chicago
    • 0-1
    11.05 20:10 Dep. Riestra
    • 1-2
    • Almirante Brow
    • 0-0
    11.05 18:05 Bengaluru (Ind)
    • ERT.
    • Club Eagles (M
    • -
    11.05 11:30 Eastern Suburbs
    • 2-0
    • Redlands
    • 0-0
    11.05 18:30 Ried
    • 0-0
    • Admira
    • 0-0
    11.05 18:30 St. Polten
    • 3-3
    • Altach
    • 2-0
    11.05 20:30 Austria Vienna
    • 3-1
    • Hartberg
    • 2-0
    11.05 12:00 Arambagh
    • 3-1
    • Sheikh Jamal
    • 1-1
    11.05 12:00 Saif Sporting Club
    • 4-1
    • Muktijoddha Sa
    • 3-1
    11.05 12:00 Sheikh Russel
    • 0-2
    • Abahani Chitta
    • 0-2
    11.05 20:00 Femina Woluwe K
    • 1-3
    • Aalst K
    • 1-1
    11.05 20:00 Zulte Waregem K
    • 2-0
    • Charleroi K
    • 1-0
    11.05 19:00 St. Liege K
    • 0-1
    • Gent K
    • 0-1
    11.05 02:00 Tomayapo
    • 1-2
    • Aurora
    • 0-1
    11.05 18:00 Sarajevo
    • 0-0
    • Sloboda
    • 0-0
    11.05 20:00 Borac Banja Luka
    • 2-1
    • Zrinjski
    • 2-1
    11.05 20:30 Atletico-CE
    • 1-1
    • Pacajus
    • 1-1
    11.05 20:30 Ferroviario
    • 1-0
    • Caucaia
    • 0-0
    11.05 21:00 Corinthians
    • 4-1
    • Inter de Limei
    • 1-0
    11.05 01:00 Sport Recife
    • 1-0
    • Salgueiro
    • 0-0
    11.05 23:00 Atl. Roraima
    • 1-0
    • Rio Negro
    • -
    11.05 18:30 Lok. Plovdiv
    • 0-0
    • Beroe
    • 0-0
    11.05 16:00 Hebar
    • 1-1
    • Dobrudzha
    • 0-0
    11.05 17:00 Ludogorets II
    • 2-0
    • Lok. Gorna
    • 1-0
    11.05 20:30 Europa FC
    • 4-0
    • Lions Gibralta
    • 0-0
    11.05 17:00 JS Kabylie U21
    • 1-0
    • Oran U21
    • 0-0
    11.05 12:00 Dalian Pro
    • 1-0
    • Tianjin Jinmen
    • 0-0
    11.05 14:00 Shanghai Port
    • 0-0
    • Changchun Yata
    • 0-0
    11.05 09:30 Guizhou
    • 0-1
    • Heilongjiang I
    • 0-0
    11.05 13:35 Chengdu Rongcheng
    • 4-1
    • Beijing Baxy
    • 2-0
    11.05 13:35 Shenyang Urban FC
    • 1-3
    • Wuhan Three To
    • 0-1
    11.05 08:15 Henan Songshan Longmen K
    • 1-4
    • Guangdong Meiz
    • 1-2
    11.05 08:15 Shandong SL K
    • 0-4
    • Wuhan Jiangda
    • 0-2
    11.05 10:00 Jiangsu Suning K
    • 0-0
    • Shanghai RCB K
    • 0-0
    11.05 10:30 Sichuan K
    • 0-2
    • Beijing Beikon
    • 0-1
    11.05 10:30 Zhejiang K
    • 0-2
    • Changchun Dazh
    • 0-1
    11.05 19:00 Hobro
    • 3-0
    • Skive IK
    • 3-0
    11.05 19:00 Vendsyssel
    • 3-0
    • Kolding
    • 1-0
    11.05 19:00 Koge
    • 0-5
    • Helsingor
    • 0-3
    11.05 16:15 Vålerenga K (Nor)
    • 3-2
    • Stabaek K (Nor
    • 2-1
    11.05 02:00 Guayaquil City
    • 0-3
    • Manta
    • 0-0
    11.05 14:00 Noah
    • 3-0
    • Shirak
    • 3-0
    11.05 17:30 Pyunik
    • 0-0
    • Ararat-Armenia
    • 0-0
    11.05 17:30 Urartu
    • 2-1
    • Van
    • 1-1
    11.05 10:00 Alashkert 2
    • İPT.
    • Sevan
    • -
    11.05 14:00 Ararat 2
    • 3-2
    • Noravank
    • 1-0
    11.05 17:00 Legion
    • 7-1
    • Parnu JK Vapru
    • 2-0
    11.05 19:00 Flora
    • 2-1
    • Narva
    • 1-1
    11.05 17:30 Ilves
    • 0-3
    • HJK
    • 0-3
    11.05 17:30 Lahti
    • 2-4
    • KuPS
    • 1-2
    11.05 15:00 AmaZulu
    • 0-1
    • Baroka
    • 0-1
    11.05 15:00 Stellenbosch
    • 0-0
    • Orlando
    • 0-0
    11.05 18:00 Ermis
    • 4-2
    • Paralimni
    • 1-1
    11.05 12:30 Incheon
    • 1-1
    • Pohang
    • 0-0
    11.05 12:30 Suwon City
    • 2-1
    • Gwangju
    • 0-1
    11.05 15:00 Telavi
    • 0-4
    • Torpedo Kutais
    • 0-2
    11.05 16:00 Dila Gori
    • 1-2
    • Samgurali
    • 0-1
    11.05 13:00 Bolnisi
    • 3-0
    • Shevardeni Tbi
    • 1-0
    11.05 13:00 FC Gareji Sagarejo
    • 3-0
    • Zugdidi
    • 1-0
    11.05 13:00 Merani Martvili
    • 2-0
    • Rustavi
    • 1-0
    11.05 17:00 Istra 1961
    • 1-1
    • Lok. Zagreb
    • 1-1
    11.05 19:05 Osijek
    • 3-0
    • Sibenik
    • 0-0
    11.05 14:55 Rudes
    • 0-2
    • Dragovoljac
    • 0-0
    11.05 17:00 Lucko
    • 2-3
    • Vrbovec
    • 2-1
    11.05 19:30 Excelsior K
    • 3-2
    • VV Alkmaar K
    • 1-0
    11.05 14:00 Hong Kong Rangers
    • 0-2
    • Pegasus
    • 0-1
    11.05 15:00 Al Diwaniya
    • 0-0
    • Naft Al-Basra
    • 0-0
    11.05 15:00 Al-Hudod
    • 0-0
    • Al Simawa
    • 0-0
    11.05 15:00 Al-Qassim
    • 1-0
    • Alsinaat Alkah
    • 1-0
    11.05 15:00 Baghdad
    • 0-1
    • Al Minaa
    • 0-0
    11.05 15:00 Zakho
    • 1-1
    • Al Zawraa
    • 1-0
    11.05 21:00 Al Talaba
    • 1-1
    • Naft Missan
    • 1-1
    11.05 19:00 Manchester Utd
    • 1-2
    • Leicester
    • 1-1
    11.05 21:15 Southampton
    • 3-1
    • Crystal Palace
    • 1-1
    11.05 20:00 Aldershot
    • 2-0
    • Yeovil
    • 0-0
    11.05 20:00 Solihull Moors
    • 2-1
    • Weymouth
    • 1-1
    11.05 20:00 Stockport
    • 1-1
    • Dagenham & Red
    • 1-1
    11.05 20:45 Chesterfield
    • 4-1
    • King’s Lynn
    • 2-1
    11.05 20:45 Maidenhead
    • 0-4
    • Notts County
    • 0-1
    11.05 20:45 Wealdstone
    • 0-1
    • Bromley
    • 0-0
    11.05 21:00 Sutton
    • 3-2
    • Woking
    • 1-1
    11.05 16:00 Sheffield Utd U23
    • 4-1
    • Wigan U23
    • 2-1
    11.05 12:00 Aston Villa U18
    • 3-2
    • Norwich U18
    • 2-2
    11.05 14:00 Newcastle Utd U18
    • 4-3
    • Sunderland U18
    • 0-2
    11.05 20:45 Airdrieonians
    • 2-2
    • Cove Rangers
    • 1-1
    11.05 20:45 Dumbarton
    • 1-0
    • Stranraer
    • 1-0
    11.05 20:45 Edinburgh City
    • 2-2
    • Elgin
    • 1-2
    11.05 19:00 Osasuna
    • 3-2
    • Cadiz
    • 1-0
    11.05 20:00 Elche
    • 0-2
    • Alaves
    • 0-1
    11.05 22:00 Levante
    • 3-3
    • Barcelona
    • 0-2
    11.05 19:30 H. Tel Aviv
    • ERT.
    • Beitar Shimsho
    • -
    11.05 18:30 Östers
    • 0-2
    • Sundsvall
    • 0-0
    11.05 18:15 Vaduz
    • 0-2
    • Young Boys
    • 0-1
    11.05 20:30 Basel
    • 2-0
    • Lugano
    • 2-0
    11.05 19:00 Aarau
    • 4-0
    • Kriens
    • 0-0
    11.05 20:00 Thun
    • 1-0
    • Schaffhausen
    • 0-0
    11.05 20:00 Wil
    • 3-2
    • Chiasso
    • 1-1
    11.05 20:45 Napoli
    • 5-1
    • Udinese
    • 2-1
    11.05 15:00 Crotone U19
    • 2-1
    • Pescara U19
    • 1-0
    11.05 20:00 Fylkir K
    • ERT.
    • Tindastoll K
    • -
    11.05 20:00 Thor/KA K
    • 0-2
    • Selfoss K
    • 0-1
    11.05 21:15 Stjarnan K
    • 0-0
    • Keflavik K
    • 0-0
    11.05 12:00 Maqtaaral
    • 1-0
    • Kairat Academy
    • 0-0
    11.05 13:00 Aksu
    • 5-0
    • Kyzylzhar Acad
    • 2-0
    11.05 13:00 FK Kyran
    • 8-2
    • Baykonur Kyzyl
    • 3-1
    11.05 13:00 Okzhetpes
    • 2-1
    • Shakhtar Bulat
    • 1-0
    11.05 14:30 JSK
    • 2-0
    • Simba
    • -
    11.05 20:30 Al-Fahaheel
    • 1-5
    • Al Arabi
    • 0-3
    11.05 20:30 Al Kuwait
    • 1-3
    • Al Qadisiya
    • 0-2
    11.05 20:30 Al Sahel
    • 3-5
    • Al Salmiya
    • 3-4
    11.05 20:30 Kazma SC
    • 1-1
    • Al Shabab
    • 1-1
    11.05 20:30 Khaitan
    • 4-2
    • Al Naser
    • 1-0
    11.05 20:45 Ballymena
    • 5-0
    • Dergview
    • 3-0
    11.05 20:45 Glentoran
    • 0-1
    • Crusaders
    • 0-1
    11.05 20:45 Larne
    • 2-1
    • C. Rangers
    • 2-0
    11.05 20:45 Loughgall
    • 1-3
    • Linfield
    • 0-1
    11.05 22:30 Al-Nasr
    • 2-0
    • Al Akhdar
    • -
    11.05 17:00 FK Panevezys
    • 0-2
    • Zalgiris
    • 0-2
    11.05 01:00 Guadalajara K
    • 3-0
    • Toluca K
    • 0-0
    11.05 03:00 Tigres K
    • 2-0
    • Club America K
    • 0-0
    11.05 04:30 Monterrey K
    • 2-1
    • U.N.A.M. K
    • 0-1
    11.05 15:00 CSCA Buiucani
    • 1-2
    • Petrocub
    • 0-1
    11.05 17:00 Speranta Nisporeni
    • 1-3
    • Floresti
    • 1-0
    11.05 15:50 Lok. Tashkent
    • 1-3
    • Metallurg Beka
    • 1-1
    11.05 15:55 Sogdiana
    • 4-1
    • Andijan
    • 2-0
    11.05 16:00 Blekitni Stargard
    • 0-0
    • Katowice
    • 0-0
    11.05 17:00 Santa Clara
    • 1-0
    • Rio Ave
    • 0-0
    11.05 17:00 Tondela
    • 1-3
    • Belenenses
    • 1-2
    11.05 19:00 Nacional
    • 1-3
    • Benfica
    • 1-0
    11.05 21:30 Sporting
    • 1-0
    • Boavista
    • 1-0
    11.05 16:00 Estoril U23
    • 2-1
    • Braga U23
    • 1-0
    11.05 19:15 Din. Bucuresti
    • 1-0
    • Astra
    • 0-0
    11.05 15:00 APR
    • 2-1
    • Bugesera FC
    • 1-0
    11.05 15:00 Kiyovu
    • 4-1
    • Gasogi United
    • 2-1
    11.05 15:00 Muhanga
    • 1-2
    • Gorilla
    • 0-0
    11.05 15:00 Rayon Sport
    • 1-1
    • Rutsiro
    • 1-0
    11.05 15:00 Anzhi
    • 2-2
    • FK Makhachkala
    • 1-0
    11.05 11:00 Chita
    • 1-0
    • Luki-Energiya
    • 0-0
    11.05 12:00 Kolomna
    • 3-3
    • Rodina Moscow
    • 1-2
    11.05 12:00 Leningradets
    • 1-0
    • Tver
    • 1-0
    11.05 12:00 Lokomotiv-Kazanka
    • 0-1
    • Zenit 2
    • 0-0
    11.05 14:00 Zenit Irkutsk
    • İPT.
    • Smolensk
    • -
    11.05 15:00 Olimp-Dolgoprudny
    • 2-0
    • Din. Moscow 2
    • 1-0
    11.05 17:00 Murom
    • 2-2
    • Zvezda St. Pet
    • 1-1
    11.05 17:00 Vladimir
    • 1-2
    • Znamya Truda
    • 0-2
    11.05 12:00 Samara 2
    • 0-1
    • Zvezda Perm
    • 0-1
    11.05 16:00 Ulyanovsk
    • 5-0
    • Lada Togliatti
    • 1-0
    11.05 16:00 Zenit-Izhevsk
    • 6-0
    • Orenburg 2
    • 1-0
    11.05 17:30 Kamaz
    • 3-1
    • Nosta
    • 1-1
    11.05 20:45 Folgore
    • 3-1
    • Libertas
    • 0-0
    11.05 18:15 Anti Drugs Strikers
    • 1-1
    • East End Tiger
    • 1-0
    11.05 00:00 Deportes Temuco
    • 0-1
    • CD Santa Cruz
    • 0-1
    11.05 02:30 Rangers
    • 2-0
    • Barnechea
    • 0-0
    11.05 13:00 Mwadui
    • 0-3
    • Kagera Sugar
    • 0-1
    11.05 18:00 Simba
    • ERT.
    • Coastal Union
    • -
    11.05 16:00 Konyaspor
    • 1-1
    • Trabzonspor
    • 0-0
    11.05 19:30 Alanyaspor
    • 2-3
    • Erzurum BB
    • 2-1
    11.05 19:30 Başakşehir
    • 0-0
    • Kayserispor
    • 0-0
    11.05 19:30 Beşiktaş
    • 1-2
    • Karagümrük
    • 0-1
    11.05 19:30 Denizlispor
    • 1-4
    • Galatasaray
    • 0-2
    11.05 19:30 Fenerbahçe
    • 1-2
    • Sivasspor
    • 0-1
    11.05 19:30 Gaziantep FK
    • 4-5
    • Rizespor
    • 0-3
    11.05 19:30 Gençlerbirliği
    • 5-3
    • Göztepe
    • 1-2
    11.05 19:30 Kasımpaşa
    • 3-1
    • Ankaragücü
    • 2-0
    11.05 19:30 Yeni Malatyaspor
    • 1-1
    • Hatayspor
    • 0-1
    11.05 15:00 Bright Stars
    • 3-1
    • Mbarara City
    • 2-1
    11.05 15:00 Busoga
    • 1-1
    • Wakiso Giants
    • 1-0
    11.05 15:00 Onduparaka FC
    • 1-0
    • Villa
    • 1-0
    11.05 15:00 UPDF
    • 1-1
    • Myda
    • 0-0
    11.05 16:00 Tavriya
    • 1-1
    • Peremoga Dnipr
    • 1-1
    11.05 10:30 Bnei Majdal Krum United
    • 1-4
    • Hapoel Bueine
    • 0-0